Wild Stripes Plastry na wypryski - Diamond Recover, 8 szt.

Specjalistyczna pielęgnacja skóry na dzień i na noc

Nowość w sklepie!

20,99 zł

(2,62 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 8 szt.

Jeszcze 8 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • W przypadku niedoskonałości i wyprysków
  • Z ekstraktem z nagietka
  • Do stosowania rano i wieczorem

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

Wild Stripes Plastry na wypryski - Diamond Recover, 8 szt. 20,99 zł (2,62 zł / szt.)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 93,99 zł
Opis

Plastry na wypryski - Diamond Recover marki Wild Stripes są przeznaczone do punktowej pielęgnacji niedoskonałości i pomagają utrzymać problematyczne miejsca w czystości. Można je stosować zarówno w ciągu dnia, jak i na noc.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Punktowe zastosowanie: opracowane z myślą o ukierunkowanej pielęgnacji wyprysków.
  • Z nagietkiem: zawierają ekstrakt z nagietka.
  • Elastyczne stosowanie: nadają się do stosowania zarówno w ciągu dnia, jak i na noc.

Zawartość:

  • 6x duży plaster na wypryski w kształcie diamentu
  • 6x mały plaster na wypryski w kształcie diamentu
  • 6x duży plaster na wypryski w kształcie serca
  • 6x mały plaster na wypryski w kształcie serca

Sposób użycia:

Nakleić plaster na oczyszczoną i suchą skórę. Przed zastosowaniem skóra powinna być wolna od makijażu oraz produktów olejowych.


Ostrzeżenia:

  • Wyłącznie do użytku zewnętrznego.
  • Produkt jednorazowego użytku.
  • Nie stosować na wrażliwych obszarach skóry, w pobliżu oczu ani w przypadku alergii na substancje klejące.
  • Nie stosować na uszkodzoną ani podrażnioną skórę.
  • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Nr art.: MUE-WS-PP-DI-101
Zawartość: 8 szt.
EAN: 4063528101273
Numer producenta: WS-PP-DI-101
Marki: Wild Stripes
Rodzaj skóry: skóra z zanieczyszczeniami
Składniki (INCI)

Hydrogenated Poly (C6-20 Olefin), Cellulose Gum, Styrene/Isoprene Copolymer, Paraffinum Liquidum, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butylhydroxyhydrocinnamate, Aqua, Calendula Officinalis (Ringelblume) Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Tocopherol (Vitamin E)

Informacje prawne
Producent: New Flag GmbH, Leopoldstraße 154, 80804, München, Niemcy, info@new-flag.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Wild Stripes Plastry na wypryski - Diamond Recover