VANDINI Nutri - zestaw prezentowy 2-częściowy, kwiat piwonii i olej arganowy, 400 ml

Delikatna pielęgnacja ciała i intensywne nawilżenie

Nowość w sklepie!

41,99 zł

(104,98 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 400 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry suchej
  • Z olejem arganowym i zapachem piwonii
  • Wegańska formuła bez silikonów

Kupowane często z Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml

VANDINI Nutri - zestaw prezentowy 2-częściowy, kwiat piwonii i olej arganowy, 400 ml 41,99 zł (104,98 zł / l)
Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml 14,99 zł (59,96 zł / l)
Cena całkowita: 56,98 zł
Opis

Nutri - zestaw prezentowy 2-częściowy, kwiat piwonii i olej arganowy marki VANDINI to dopasowany zestaw do pielęgnacji ciała przeznaczony do skóry suchej. Łączy delikatnie oczyszczający żel pod prysznic i bogaty balsam do ciała o subtelnym zapachu kwiatu piwonii.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do skóry suchej: Pielęgnacja dopasowana specjalnie do potrzeb suchej skóry.
  • Wspiera barierę ochronną skóry: Pielęgnujący żel pod prysznic delikatnie oczyszcza i wspomaga funkcję barierową skóry.
  • Szybko wchłaniający się balsam do ciała: Bogata konsystencja szybko się wchłania i zawiera olej arganowy oraz masło shea.
  • Wegańska formuła: Bez silikonów, parabenów i olejów mineralnych.

Nr art.: MUE-44342300
Zawartość: 400 ml
EAN: 4003583221691
Numer producenta: 44342300
Marki: VANDINI
Rodzaj skóry: skóra sucha
Składniki (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Betaine, Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Palmitate, Rosa Damascena Flower Water, Paeonia Officinalis Flower Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Oil, Parfum, Glyceryl Oleate, Urea, Coco Glucoside, Laureth-4, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Peg-4 Rapeseedamide, Glycol Distearate, Starch Hydroxypropyltrimonium Chloride, Glyceryl Stearate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Lecithin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzoic Acid, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Coumarin, Citric Acid, Sodium Lactate, Lactic Acid, Sodium Hydroxyde, CI 16185

Aqua, Glycerin, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate, Canola Oil, Propylene Glycol, Allantoin, Rosa Damascena Flower Water, Paeonia Officinalis Flower Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Parfum, Citrus Aurantium Peel Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Coumarin, Limonene, Vanillin, Citric Acid, Sodium Hydroxyde

Informacje prawne
Producent: Mann & Schröder GmbH, Bahnhofstraße 14, 74936, Siegelsbach , Niemcy, www.mann-schroeder.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla VANDINI Nutri - zestaw prezentowy 2-częściowy, kwiat piwonii i olej arganowy