VANDINI MEN Lava Energy - żel pod prysznic 3w1, 200 ml

Skuteczne oczyszczanie całego ciała i zmysłowy, korzenny zapach

Nowość w sklepie!

22,99 zł

(114,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju skóry
  • Z wodą wulkaniczną i drzewem sandałowym
  • Wegańska formuła 3w1

Kupowane często z NIVEA MEN Dezodorant w sprayu Fresh Active, 75 ml

VANDINI MEN Lava Energy - żel pod prysznic 3w1, 200 ml 22,99 zł (114,95 zł / l)
NIVEA MEN Dezodorant w sprayu Fresh Active, 75 ml 29,99 zł (399,87 zł / l)
Cena całkowita: 52,98 zł
Opis

MEN Lava Energy - żel pod prysznic 3w1 marki VANDINI dokładnie oczyszcza ciało, twarz i włosy. Jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry i pozostawia przyjemne uczucie na skórze.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Oczyszczanie 3w1: Opracowany do codziennego stosowania lub po treningu, do ciała, twarzy i włosów.
  • Męski zapach: Pozostawia zmysłowy, korzenny i długotrwały zapach drzewa sandałowego.
  • Łatwa aplikacja: Dobrze się rozprowadza i łatwo spłukuje.
  • Wegańska formuła: Bez silikonów, parabenów, olejów mineralnych, PEG i alkoholu.

Nr art.: MUE-44342390
Zawartość: 200 ml
EAN: 4003583221721
Numer producenta: 44342390
Marki: VANDINI
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Informacje prawne
Producent: Mann & Schröder GmbH, Bahnhofstraße 14, 74936, Siegelsbach , Niemcy, www.mann-schroeder.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla VANDINI MEN Lava Energy - żel pod prysznic 3w1