VANDINI Hydro - zestaw prezentowy 2-częściowy, kwiat magnolii i mleczko migdałowe, 400 ml

Zestaw do pielęgnacji ciała zapewniający delikatne oczyszczanie i pielęgnację

Nowość w sklepie!

41,99 zł

(104,98 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 400 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry normalnej i suchej
  • Z kwiatem magnolii i mleczkiem migdałowym
  • Zapewnia gładką skórę i ma wegańską formułę

Kupowane często z Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml

VANDINI Hydro - zestaw prezentowy 2-częściowy, kwiat magnolii i mleczko migdałowe, 400 ml 41,99 zł (104,98 zł / l)
Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml 14,99 zł (59,96 zł / l)
Cena całkowita: 56,98 zł
Opis

Hydro - zestaw prezentowy 2-częściowy, kwiat magnolii i mleczko migdałowe marki VANDINI to zestaw do pielęgnacji ciała przeznaczony specjalnie do skóry normalnej i suchej. Łączy pielęgnujący żel pod prysznic i balsam do ciała do codziennej pielęgnacji.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do skóry normalnej i suchej: Dopasowany do potrzeb tych typów skóry.
  • Delikatny aromat: O zapachu kwiatu magnolii i mleczka migdałowego.
  • Pielęgnujący duet: Zestaw zawiera pielęgnujący żel pod prysznic do delikatnego oczyszczania oraz balsam do ciała.
  • Pielęgnujące składniki: Formuła z wodą z kwiatu magnolii, mleczkiem migdałowym, witaminą B5 i alantoiną.
  • Gładka skóra: Balsam do ciała szybko się wchłania i pomaga zachować naturalną równowagę skóry.

Nr art.: MUE-44342250
Zawartość: 400 ml
EAN: 4003583221646
Numer producenta: 44342250
Marki: VANDINI
Rodzaj skóry: skóra normalna, skóra sucha
Składniki (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Glycerin, Allantoin, Panthenol, Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Palmitate, Magnolia Champaca Flower Water, Prunus Amygdalus Dulcis Fruit Extract, Parfum, Glyceryl Oleate, Coco Glucoside, Peg-4 Rapeseedamide, Glycol Distearate, Glyceryl Stearate, Alcohol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Lecithin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzoic Acid, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Benzyl Salicylate, Citric Acid, Sodium Hydroxyde, CI 16185, CI 47005

Aqua, Canola Oil, Glycerin, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate, Allantoin, Magnolia Champaca Flower Water, Prunus Amygdalus Dulcis Fruit Extract, Parfum, Sorbit, Sodium Cetearyl Sulfate, Xanthan Gum, Alcohol, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Vanillin, Sodium Chloride, Citric Acid, Sodium Hydroxyde

Informacje prawne
Producent: Mann & Schröder GmbH, Bahnhofstraße 14, 74936, Siegelsbach , Niemcy, www.mann-schroeder.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla VANDINI Hydro - zestaw prezentowy 2-częściowy, kwiat magnolii i mleczko migdałowe