VANDINI Hydro - balsam do ciała, kwiat magnolii i mleczko migdałowe, 200 ml

Gładka skóra i codzienna pielęgnacja

Nowość w sklepie!

22,99 zł

(114,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry normalnej i suchej
  • Z kwiatem magnolii i mleczkiem migdałowym
  • Szybko się wchłania i ma wegańską formułę

Kupowane często z Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml

VANDINI Hydro - balsam do ciała, kwiat magnolii i mleczko migdałowe, 200 ml 22,99 zł (114,95 zł / l)
Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml 14,99 zł (59,96 zł / l)
Cena całkowita: 37,98 zł
Opis

Hydro - balsam do ciała, kwiat magnolii i mleczko migdałowe marki VANDINI to kosmetyk do pielęgnacji skóry normalnej i suchej, który pozostawia ją gładką i przyjemną w dotyku.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Kompleks Hydro: Zawiera alantoinę i glicerynę wspierające pielęgnację skóry.
  • Pielęgnująca formuła: Wzbogacona wodą z kwiatu magnolii i mleczkiem migdałowym.
  • Szybkie wchłanianie: Szybko się wchłania i pozostawia delikatny zapach kwiatu magnolii.
  • Świadomie opracowana formuła: Wegańska receptura bez parabenów, silikonów, olejów mineralnych i PEG.

Nr art.: MUE-44342230
Zawartość: 200 ml
EAN: 4003583221622
Numer producenta: 44342230
Marki: VANDINI
Rodzaj skóry: skóra normalna, skóra sucha
Zastosowanie: Wmasuj w czystą, suchą skórę i pozostaw do wchłonięcia.
Informacje prawne
Producent: Mann & Schröder GmbH, Bahnhofstraße 14, 74936, Siegelsbach , Niemcy, www.mann-schroeder.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla VANDINI Hydro - balsam do ciała, kwiat magnolii i mleczko migdałowe