tetesept Regeneracja i równowaga - pielęgnująca kąpiel z solą morską, 750 g

Rewitalizująca kąpiel pielęgnacyjna dla intensywnego odprężenia

Nowość w sklepie!

45,99 zł

(61,32 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 750 g

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Rewitalizująca sól do kąpieli
  • Dodatek do kąpieli wspierający równowagę
  • Do intensywnego odprężenia

Kupowane często z tetesept Dodatek do kąpieli - To someone very special, 40 ml

tetesept Regeneracja i równowaga - pielęgnująca kąpiel z solą morską, 750 g 45,99 zł (61,32 zł / kg)
tetesept Dodatek do kąpieli - To someone very special, 40 ml 9,99 zł (249,75 zł / l)
Cena całkowita: 55,98 zł
Opis

Regeneracja i równowaga - pielęgnująca kąpiel z solą morską marki tetesept to sól do kąpieli przeznaczona do intensywnego odprężenia.

Najważniejsze zalety:

  • Rewitalizujące działanie: Wspiera odprężenie i regenerację podczas kąpieli.
  • Wspiera równowagę: Zapewnia harmonizujące doznania podczas kąpieli.
  • Intensywny relaks: Przeznaczona do ukierunkowanego i intensywnego odprężenia.

Nr art.: MUE-200002050
Zawartość: 750 g
EAN: 9005356030863
Numer producenta: 200002050
Marki: tetesept
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Niewielką ilość produktu wlej do wody w wannie i zrelaksuj się.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Austria, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla tetesept Regeneracja i równowaga - pielęgnująca kąpiel z solą morską

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder