tetesept Muskel Arnika Aktiv - preparat z arniką do mięśni, 80 g

Witalizujące wsparcie mięśni i delikatna pielęgnacja skóry

Nowość w sklepie!

8,99 zł

(112,38 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 80 g

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do stosowania podczas kąpieli w wannie
  • Z solą morską i ekstraktem z arniki
  • Wegańska formuła

Kupowane często z tetesept Dodatek do kąpieli - To someone very special, 40 ml

tetesept Muskel Arnika Aktiv - preparat z arniką do mięśni, 80 g 8,99 zł (112,38 zł / kg)
tetesept Dodatek do kąpieli - To someone very special, 40 ml 9,99 zł (249,75 zł / l)
Cena całkowita: 18,98 zł
Opis

Muskel Arnika Aktiv - preparat z arniką do mięśni marki tetesept to sól do kąpieli przeznaczona do stosowania w pełnej wannie, która wspiera witalizację mięśni. Formuła z solą morską i ekstraktem z arniki delikatnie pielęgnuje skórę i zapewnia harmonizujące doznania podczas kąpieli.

Najważniejsze zalety:

  • Witalizująca formuła: Wspiera mięśnie podczas kąpieli w ciepłej wodzie.
  • Olejki eteryczne: Zawiera olejki z igieł sosny, eukaliptusa, pomarańczy i rozmarynu, zapewniające aromatyczny zapach.
  • Delikatna pielęgnacja: Łagodnie pielęgnuje skórę podczas stosowania.
  • Wegańska formuła: Bez składników pochodzenia zwierzęcego.

Sposób użycia: Dodać do strumienia nalewanej wody o temperaturze 35–38°C i kąpać się przez 10–20 minut.


Nr art.: MUE-200001865
Zawartość: 80 g
EAN: 4008491122894
Numer producenta: 200001865
Marki: tetesept
Zastosowanie: Niewielką ilość produktu wlej do wody w wannie i zrelaksuj się.
Składniki (INCI)

Maris Sal, Arnica Montana Flower Extract, Citrus Aurantium Peel Oil, Eucalyptus Globulus Oil, Pinus Sylvestris Twig/Leaf Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Magnesium Carbonate, Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum, Camphor, Limonene, Linalool, Pinene, Terpineol, Terpinolene, Turpentine, CI 15985

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Austria, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla tetesept Muskel Arnika Aktiv - preparat z arniką do mięśni

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder