tetesept Baby - balsam na okres przeziębienia, 30 ml

Kojąca pielęgnacja aromatyczna z odświeżającym efektem zapachowym

Nowość w sklepie!

27,99 zł

(933,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 30 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Odpowiedni od 3. miesiąca życia
  • Z ekologicznym tymiankiem i mirtem
  • Pielęgnuje i wspiera barierę ochronną skóry

Kupowane często z tetesept Dodatek do kąpieli - To someone very special, 40 ml

tetesept Baby - balsam na okres przeziębienia, 30 ml 27,99 zł (933,00 zł / l)
tetesept Dodatek do kąpieli - To someone very special, 40 ml 9,99 zł (249,75 zł / l)
Cena całkowita: 37,98 zł
Opis

Baby - balsam na okres przeziębienia marki tetesept to delikatna pielęgnacja aromatyczna dla niemowląt od 3. miesiąca życia, szczególnie w okresie przeziębienia. Nałożony na klatkę piersiową lub plecy uwalnia odświeżający aromat.

Najważniejsze zalety:

  • Od 3. miesiąca życia: Opracowany specjalnie z myślą o potrzebach niemowląt od 3. miesiąca życia.
  • Wybrane składniki: Formuła z ekologicznym tymiankiem, ekologicznym mirtem oraz nawilżającym i regenerującym pantenolem.
  • Ochrona skóry: Pielęgnuje, wspiera i chroni naturalną barierę skóry, zapewniając bardzo dobrą tolerancję.
  • Pielęgnacja aromatyczna: Nałożony na klatkę piersiową lub plecy uwalnia odświeżający aromat.

Sposób użycia: Nałożyć na klatkę piersiową lub plecy.


Nr art.: MUE-200000930
Zawartość: 30 ml
EAN: 4008491117098
Numer producenta: 200000930
Marki: tetesept
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Austria, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla tetesept Baby - balsam na okres przeziębienia