Terra Naturi SENSITIV - Kremowy dezodorant, 50 ml

Niezawodna ochrona dezodorantu i pielęgnowane odczucie skóry na co dzień

18,45 zł 20,99 zł -12%

(369,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 50 ml

Jeszcze 5 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do skóry wrażliwej
  • Z sodą oczyszczoną i olejami roślinnymi
  • 24-godzinna ochrona dezodorantu i pielęgnacja skóry

Kupowane często z Terra Naturi MEN Active Wild 3IN1 żel pod prysznic, 200 ml

Terra Naturi SENSITIV - Kremowy dezodorant, 50 ml 18,45 zł (369,00 zł / l)
Terra Naturi MEN Active Wild 3IN1 żel pod prysznic, 200 ml 8,39 zł (41,95 zł / l)
Cena całkowita: 26,84 zł
Opis

SENSITIV - Kremowy dezodorant od Terra Naturi to pielęgnujący dezodorant z sodą oczyszczoną, który pomaga skutecznie chronić przed nieprzyjemnym zapachem.

Najważniejsze zalety produktu:

  • 24-godzinna ochrona dezodorantu: Zapewnia długotrwałą ochronę przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu.
  • Z sodą oczyszczoną: Wspiera działanie delikatnej formuły zapewniającej świeżość.
  • Cenne oleje: Zawiera olej słonecznikowy bio, sezamowy bio i awokado bio.
  • Pielęgnująca formuła: Pielęgnuje wrażliwą skórę pod pachami.

Nr art.: MUE-1109-00085
Zawartość: 50 ml
EAN: 4053776011592
Numer producenta: 1109-00085
Marki: Terra Naturi
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry, skóra wrażliwa
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Szaidel Cosmetic GmbH, Fabrikstraße 9, 66892, Bruchmühlbach-Miesau, Niemcy, www.szaidel-cosmetics.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Terra Naturi SENSITIV - Kremowy dezodorant

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder