TePe Angle - szczoteczki międzyzębowe 0,4 mm, rozmiar 0, 6 szt.

Dokładne oczyszczanie trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej

Nowość w sklepie!

24,99 zł

(4,17 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 6 szt.

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do oczyszczania przestrzeni międzyzębowych
  • Wygięta główka i płaski uchwyt
  • Łatwe stosowanie i nasadka ochronna

Kupowane często z blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml

TePe Angle - szczoteczki międzyzębowe 0,4 mm, rozmiar 0, 6 szt. 24,99 zł (4,17 zł / szt.)
blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml 12,99 zł (173,20 zł / l)
Cena całkowita: 37,98 zł
Opis

Angle - szczoteczki międzyzębowe 0,4 mm, rozmiar 0 marki TePe umożliwiają dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych i pomagają zachować uczucie czystości w jamie ustnej.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Dokładne oczyszczanie: Bez problemu docierają także do trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej.
  • Ergonomiczny uchwyt: Długi, płaski uchwyt zapewnia pewny chwyt podczas stosowania.
  • Wygięta główka szczoteczki: Ułatwia precyzyjne oczyszczanie tylnych zębów trzonowych.
  • Praktyczna nasadka ochronna: Umożliwia higieniczne przechowywanie i chroni włosie.
  • Łatwe stosowanie: Wygodne i proste w codziennym użyciu.

Nr art.: MUE-154610
Zawartość: 6 szt.
EAN: 7317400011479
Numer producenta: 154610
Marki: TePe
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla TePe Angle - szczoteczki międzyzębowe 0,4 mm, rozmiar 0

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder