Terra Naturi Sensitiv - Chusteczki oczyszczające, dwupak, 50 szt.

Delikatne oczyszczanie twarzy i łagodne usuwanie makijażu

Nowość w sklepie!

14,99 zł

(0,30 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 50 szt.

Produkt dostępny

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich typów skóry
  • Z olejami bio i witaminą E
  • Wegańska formuła bez dodatku alkoholu

Kupowane często z Terra Naturi Woda micelarna FRESH & CLEAN, 200 ml

Terra Naturi Sensitiv - Chusteczki oczyszczające, dwupak, 50 szt. 14,99 zł (0,30 zł / szt.)
Terra Naturi Woda micelarna FRESH & CLEAN, 200 ml 11,99 zł (59,95 zł / l)
Cena całkowita: 26,98 zł
Opis

Sensitiv - Chusteczki oczyszczające, dwupak od Terra Naturi delikatnie i dokładnie usuwają ze skóry makijaż oraz zanieczyszczenia. Są odpowiednie do wszystkich typów skóry i codziennego stosowania na twarzy, oczach oraz ustach.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Dokładne oczyszczanie: Delikatnie usuwa makijaż, zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.
  • Pielęgnująca receptura: Zawiera olej migdałowy bio, olej z pestek moreli bio, witaminę E i wodę jabłkową, bez przesuszania skóry.
  • Wegańska formuła: Receptura bez dodatku alkoholu zapewnia delikatne stosowanie.
  • Praktyczne opakowanie: Samoprzylepne zamknięcie chroni chusteczki przed wysychaniem.

Nr art.: MUE-21045
Zawartość: 50 szt.
EAN: 2200313827488
Numer producenta: 21045
Marki: Terra Naturi
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Informacje prawne
Producent: Albaad Deutschland GmbH, Am Langenhorster Bahnhof 23, 48607, Ochtrup, Niemcy, www.albaad.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Terra Naturi Sensitiv - Chusteczki oczyszczające, dwupak