TePe Szczoteczki międzyzębowe 0,6 mm, rozmiar 3, 8 szt.

Skuteczne oczyszczanie w codziennej higienie jamy ustnej

Nowość w sklepie!

24,99 zł

(3,12 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 8 szt.

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do przestrzeni międzyzębowych i aparatów ortodontycznych
  • Dokładne i delikatne oczyszczanie
  • Wygodny uchwyt

Kupowane często z blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml

TePe Szczoteczki międzyzębowe 0,6 mm, rozmiar 3, 8 szt. 24,99 zł (3,12 zł / szt.)
blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml 12,99 zł (173,20 zł / l)
Cena całkowita: 37,98 zł
Opis

Szczoteczki międzyzębowe 0,6 mm, rozmiar 3 marki TePe umożliwiają dokładne i delikatne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych, wspierając codzienną higienę jamy ustnej. Nadają się do pielęgnacji przestrzeni międzyzębowych, implantów i stałych aparatów ortodontycznych.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Skuteczne oczyszczanie: Przy codziennym stosowaniu pomagają usuwać resztki jedzenia i płytkę nazębną.
  • Przemyślana konstrukcja: Cylindryczny kształt ułatwia dotarcie także do trudno dostępnych miejsc.
  • Bezpieczne stosowanie: Wygodny uchwyt umożliwia kontrolowane prowadzenie szczoteczki.
  • Higieniczne przechowywanie: Każda szczoteczka ma dopasowaną nasadkę ochronną.
  • Odpowiedzialna produkcja: Produkowane w Szwecji z wykorzystaniem energii odnawialnej i surowców odnawialnych.

Nr art.: MUE-135240
Zawartość: 8 szt.
EAN: 7317400000244
Numer producenta: 135240
Marki: TePe
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla TePe Szczoteczki międzyzębowe 0,6 mm, rozmiar 3

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder