TePe Szczoteczki międzyzębowe 0,5 mm, rozmiar 2, 8 szt.

Dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych i łatwa pielęgnacja

Nowość w sklepie!

24,99 zł

(3,12 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 8 szt.

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do oczyszczania przestrzeni międzyzębowych
  • Usuwa płytkę nazębną i resztki jedzenia
  • Ergonomiczny uchwyt zapewnia precyzyjne prowadzenie

Kupowane często z blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml

TePe Szczoteczki międzyzębowe 0,5 mm, rozmiar 2, 8 szt. 24,99 zł (3,12 zł / szt.)
blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml 12,99 zł (173,20 zł / l)
Cena całkowita: 37,98 zł
Opis

Szczoteczki międzyzębowe 0,5 mm, rozmiar 2 marki TePe służą do precyzyjnego oczyszczania przestrzeni międzyzębowych i skutecznie usuwają płytkę nazębną oraz resztki jedzenia. Doskonale nadają się również do pielęgnacji aparatów ortodontycznych, implantów, koron i mostów.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Dokładne oczyszczanie: Skutecznie usuwają płytkę nazębną i resztki jedzenia z przestrzeni międzyzębowych.
  • Wszechstronne zastosowanie: Odpowiednie do pielęgnacji aparatów ortodontycznych, implantów, koron i mostów.
  • Precyzyjne prowadzenie: Ergonomiczny uchwyt ułatwia bezpieczne i wygodne stosowanie.
  • Praktyczna nasadka ochronna: Chroni szczoteczkę i może służyć jako przedłużenie uchwytu.
  • Surowce odnawialne: Uchwyt i nasadka ochronna są wykonane z materiałów pochodzących ze źródeł odnawialnych.

Nr art.: MUE-135230
Zawartość: 8 szt.
EAN: 7317400018218
Numer producenta: 135230
Marki: TePe
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla TePe Szczoteczki międzyzębowe 0,5 mm, rozmiar 2

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder