syoss Root Retouch - spray maskujący odrosty ciemny brąz, 120 ml

Natychmiastowe maskowanie odrostów i równomierny efekt koloru

Nowość w sklepie!

45,99 zł

(383,25 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 120 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Odcień ciemny brąz
  • Maskuje jasne i siwe odrosty
  • Z mikrodrobnymi pigmentami koloryzującymi

Kupowane często z Schwarzkopf Professional Stain Remover Odplamiacz do farby, 250 ml

syoss Root Retouch - spray maskujący odrosty ciemny brąz, 120 ml 45,99 zł (383,25 zł / l)
Schwarzkopf Professional Stain Remover Odplamiacz do farby, 250 ml 59,00 zł (236,00 zł / l)
Cena całkowita: 104,99 zł
Opis

Root Retouch - spray maskujący odrosty ciemny brąz marki Syoss natychmiast pomaga zakryć jaśniejsze i siwe odrosty. Tymczasowa koloryzacja z mikrodrobnymi pigmentami szybko wysycha i zapewnia równomierny efekt koloru, który harmonijnie dopasowuje się do długości włosów.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Natychmiastowe krycie: Skutecznie maskuje jaśniejsze i siwe odrosty.
  • Precyzyjna aplikacja: Aplikator w sprayu umożliwia łatwe i dokładne nakładanie produktu.
  • Odporność na warunki atmosferyczne i trwałość: Formuła jest odporna na pot i deszcz oraz utrzymuje się do następnego mycia włosów.
  • Wydajność: Wystarcza nawet na 40 aplikacji.
Nr art.: MUE-SZ410
Zawartość: 120 ml
EAN: 4015100863499
Numer producenta: SZ410
Marki: syoss
Składniki (INCI)

Butan, Alcohol Denat, Isobutan, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Oryza Sativa (Rice) Starch, Isopropyl Myristate, Silicia, Stearalkonium Hectorite, Aqua, Propylene Carbonate, Triethoxycaprylylsilane, Parfum, Cetrimoniumchlorid, CI 77499 (Iron Oxide), CI 77491 (Iron Oxide), CI 77492 (Iron Oxide)

Informacje prawne
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla syoss Root Retouch - spray maskujący odrosty ciemny brąz