syoss Intense Keratin - szampon do włosów, 440 ml

Delikatne oczyszczanie i pielęgnacja dla gładkich włosów

Nowość w sklepie!

22,99 zł

(52,25 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 440 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do słabych i łamliwych włosów
  • Z 5% kompleksem odbudowującym z keratyną
  • Gładkość i pielęgnacja włosów

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

syoss Intense Keratin - szampon do włosów, 440 ml 22,99 zł (52,25 zł / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml 64,00 zł (256,00 zł / l)
Cena całkowita: 86,99 zł
Opis

Intense Keratin - szampon do włosów marki Syoss delikatnie oczyszcza włosy i został opracowany specjalnie z myślą o włosach słabych i łamliwych. Po myciu pozostawia je zadbane i przyjemnie gładkie.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do słabych włosów: Formuła została dopasowana do potrzeb słabych i łamliwych włosów.
  • Kompleks odbudowujący z keratyną: Zawiera 5% kompleks odbudowujący z keratyną.
  • Przyjemna aplikacja: Kremowa konsystencja łatwo rozprowadza się na mokrych włosach i dokładnie spłukuje.
  • Wygodne dozowanie: Opakowanie z pompką ułatwia aplikację odpowiedniej ilości produktu.
  • Materiał z recyklingu: Korpus butelki jest wykonany w 100% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu (z wyłączeniem nakrętki).

Nr art.: MUE-SYSK3
Zawartość: 440 ml
EAN: 4015100860344
Numer producenta: SYSK3
Marki: syoss
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Informacje prawne
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla syoss Intense Keratin - szampon do włosów

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder