SWISS-O-PAR Szampon pielęgnacyjny z olejkiem z drzewa herbacianego, 250 ml

Odświeżające mycie włosów i ograniczenie przetłuszczania

Nowość w sklepie!

18,99 zł

(75,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do włosów przetłuszczających się i z łupieżem
  • Z australijskim olejkiem z drzewa herbacianego
  • Pielęgnuje i chroni skórę głowy

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

SWISS-O-PAR Szampon pielęgnacyjny z olejkiem z drzewa herbacianego, 250 ml 18,99 zł (75,96 zł / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml 64,00 zł (256,00 zł / l)
Cena całkowita: 82,99 zł
Opis

Szampon pielęgnacyjny z olejkiem z drzewa herbacianego marki SWISS-O-PAR jest przeznaczony do włosów przetłuszczających się i ze skłonnością do łupieżu. Formuła z australijskim olejkiem z drzewa herbacianego i ekstraktami roślinnymi pomaga ograniczyć przetłuszczanie oraz pozostawia włosy świeże i zadbane.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do włosów przetłuszczających się: Odpowiedni szczególnie do włosów przetłuszczających się i ze skłonnością do łupieżu.
  • Ukierunkowana pielęgnacja skóry głowy: Pielęgnuje skórę głowy i pomaga ograniczyć wydzielanie sebum.
  • Cenne składniki roślinne: Zawiera australijski olejek z drzewa herbacianego i wybrane ekstrakty roślinne.
  • Zadbany wygląd: Pozostawia włosy świeże i zadbane.

Sposób użycia: Spienić na włosach, dokładnie umyć i spłukać. Przy drugim myciu można pozostawić szampon na włosach przez 3 minuty.


Nr art.: MUE-7650
Zawartość: 250 ml
EAN: 4104260076501
Numer producenta: 7650
Marki: SWISS-O-PAR
Rodzaj włosów: włosy przetłuszczające się, włosy z łupieżem
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla SWISS-O-PAR Szampon pielęgnacyjny z olejkiem z drzewa herbacianego