SWISS-O-PAR Maska do włosów z miodem, 25 ml

Zadbane, miękkie i lśniące włosy w kilka minut

Nowość w sklepie!

4,99 zł

(199,60 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 25 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju włosów
  • Z miodem i D-pantenolem
  • Bez silikonów i mikroplastiku

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

SWISS-O-PAR Maska do włosów z miodem, 25 ml 4,99 zł (199,60 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 77,99 zł
Opis

Maska do włosów z miodem marki SWISS-O-PAR jest odpowiednia do każdego rodzaju włosów i pomaga nadać im zadbany wygląd oraz blask. Kremowa konsystencja pozostawia włosy miękkie i gładkie.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do każdego rodzaju włosów: Odpowiednia do pielęgnacji każdego typu włosów u kobiet i mężczyzn.
  • Pielęgnująca formuła: Zawiera miód i D-pantenol.
  • Bez silikonów: Formuła bez silikonów i mikroplastiku.
  • Praktyczne opakowanie: Ułatwia wygodne dozowanie maski.

Sposób użycia: Po umyciu nałożyć na wilgotne włosy, pozostawić na około 2 minuty, a następnie spłukać.


Nr art.: MUE-6600
Zawartość: 25 ml
EAN: 4104260066007
Numer producenta: 6600
Marki: SWISS-O-PAR
Rodzaj włosów: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Maseczkę ostrożnie wmasuj w wilgotne włosy. Po kilku minutach dokładnie spłucz.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla SWISS-O-PAR Maska do włosów z miodem

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder