SWISS-O-PAR Kokosowy wosk do stylizacji włosów, 100 ml

Elastyczna stylizacja włosów z naturalnym blaskiem i strukturą

Nowość w sklepie!

18,99 zł

(189,90 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju włosów
  • Egzotyczny zapach kokosa i olej kokosowy
  • Utrwalenie i blask bez sklejania włosów

Kupowane często z SWISS-O-PAR Kokosowe mleczko do stylizacji włosów, 150 ml

SWISS-O-PAR Kokosowy wosk do stylizacji włosów, 100 ml 18,99 zł (189,90 zł / l)
SWISS-O-PAR Kokosowe mleczko do stylizacji włosów, 150 ml 18,99 zł (126,60 zł / l)
Cena całkowita: 37,98 zł
Opis

Kokosowy wosk do stylizacji włosów marki SWISS-O-PAR jest odpowiedni do każdego rodzaju włosów i nadaje fryzurze utrwalenie, strukturę oraz blask bez sklejania włosów. Formuła z pielęgnującym olejem kokosowym pomaga zachować miękkość włosów i pozostawia egzotyczny zapach kokosa.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Niezawodne utrwalenie: Nadaje włosom strukturę, utrwalenie i blask bez sklejania.
  • Pielęgnująca formuła: Zawiera olej kokosowy, który pomaga zachować miękkość włosów, i nie zawiera silikonów.
  • Łatwa aplikacja: Łatwo rozprowadza się na suchych włosach i bez problemu zmywa.
  • Przyjemny zapach: Pozostawia egzotyczny zapach kokosa.

Nr art.: MUE-6449
Zawartość: 100 ml
EAN: 4104260064492
Numer producenta: 6449
Marki: SWISS-O-PAR
Rodzaj włosów: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Niewielką ilość rozprowadź w dłoniach i wetrzyj we włosy.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla SWISS-O-PAR Kokosowy wosk do stylizacji włosów