Stay Well Classic sheet mask - CUCUMBER Hydrating, 22 g

Odświeżająca pielęgnacja twarzy i łatwa aplikacja

Nowość w sklepie!

4,99 zł

(226,82 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 22 g

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego typu skóry
  • Z ekstraktem z ogórka
  • Wegańska maska w płachcie nasączona esencją

Kupowane często z NIVEA Bye Bye Dry Skin Honig-Creme maska, 15 ml

Stay Well Classic sheet mask - CUCUMBER Hydrating, 22 g 4,99 zł (226,82 zł / kg)
NIVEA Bye Bye Dry Skin Honig-Creme maska, 15 ml 10,99 zł (732,67 zł / l)
Cena całkowita: 15,98 zł
Opis

Classic sheet mask - CUCUMBER Hydrating marki Stay Well to wegańska maska w płachcie do twarzy, odpowiednia do każdego typu skóry. Płachta jest nasączona esencją i pozostawia skórę przyjemnie odświeżoną.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do każdego typu skóry: Odpowiednia do pielęgnacji każdego typu cery.
  • Starannie dobrane ekstrakty: Zawiera ekstrakt z ogórka, rumianku i wąkrotki azjatyckiej.
  • Wegańska formuła: Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.
  • Nasączona esencją: Wspiera intensywną pielęgnację skóry podczas stosowania.

Sposób użycia: Pozostawić maskę na skórze przez 10-20 minut. Po zdjęciu delikatnie wmasować pozostałą esencję w skórę.


Nr art.: MUE-STA0104
Zawartość: 22 g
EAN: 4745090043822
Numer producenta: STA0104
Marki: Stay Well
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Nałóż maskę w płachcie na oczyszczoną twarz. Po 10 - 15 minut zdejmij maskę, a pozostałości delikatnie wmasuj w skórę. Następnie kontynuuj pielęgnację.

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Stay Well Classic sheet mask - CUCUMBER Hydrating