Stay Well Classic sheet mask - ALOE Moisturizing, 22 g

Odświeżająca pielęgnacja twarzy dla zadbanego wyglądu skóry

Nowość w sklepie!

4,99 zł

(226,82 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 22 g

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego typu skóry
  • Z ekstraktem z aloesu
  • Odświeżona i zadbana skóra

Kupowane często z NIVEA Bye Bye Dry Skin Honig-Creme maska, 15 ml

Stay Well Classic sheet mask - ALOE Moisturizing, 22 g 4,99 zł (226,82 zł / kg)
NIVEA Bye Bye Dry Skin Honig-Creme maska, 15 ml 10,99 zł (732,67 zł / l)
Cena całkowita: 15,98 zł
Opis

Classic sheet mask - ALOE Moisturizing marki Stay Well to maska w płachcie odpowiednia do każdego typu skóry, która pozostawia skórę odświeżoną i zadbaną.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do każdego typu skóry: Odpowiednia do pielęgnacji każdego typu cery.
  • Starannie dobrane składniki pielęgnujące: Formuła z ekstraktem z aloesu, wąkrotką azjatycką i hialuronianem sodu.
  • Dobre dopasowanie: Płachta dobrze dopasowuje się do konturów twarzy.
  • Wyprodukowano w Korei: Maska w płachcie wyprodukowana w Korei.
  • Łatwa aplikacja: Prosta i wygodna w użyciu.

Nr art.: MUE-STA0102
Zawartość: 22 g
EAN: 4745090043808
Numer producenta: STA0102
Marki: Stay Well
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Nałóż maskę w płachcie na oczyszczoną twarz. Po 10 - 15 minut zdejmij maskę, a pozostałości delikatnie wmasuj w skórę. Następnie kontynuuj pielęgnację.
Składniki (INCI)

Aqua, Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Diospyros Kaki Leaf Extract, Diospyros Kaki Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Castanea Crenata (Chestnut) Shell Extract, Centella Asiatica Extract, Portulaca Oleracea (Purslane) Extract, Illicium Verum Fruit Extract, Carthamus Tinctorius (Safflower) Flower Extract, Coffea Arabica Seed Extract, Vitis Vinifera Fruit Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Chamaecyparis Obtusa Water, Dipotassium Glycyrrhizate, Betaine, Sodium Hyaluronate, Arginin, Arginin, Xanthan Gum, Carbomer, Polysorbate 80, Propandiol, Allantoin, Disodium Edta, Ethylhexylglycerin, 1.2-Hexanediol, Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Parfum

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Stay Well Classic sheet mask - ALOE Moisturizing