Duchesse Wkładki higieniczne Ultra Mini Plus, 24 szt.

Dyskretna ochrona i wysoki komfort noszenia na co dzień

Nowość w sklepie!

15,99 zł

(0,67 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 24 szt.

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Przy lekkim nietrzymaniu moczu
  • Z wkładem chłonnym i neutralizatorem zapachu
  • Oddychające i bez substancji zapachowych

Kupowane często z Duchesse Wkładki higieniczne dla mężczyzn MEN Level 2, 10 szt.

Duchesse Wkładki higieniczne Ultra Mini Plus, 24 szt. 15,99 zł (0,67 zł / szt.)
Duchesse Wkładki higieniczne dla mężczyzn MEN Level 2, 10 szt. 16,99 zł (1,70 zł / szt.)
Cena całkowita: 32,98 zł
Opis

Wkładki higieniczne Ultra Mini Plus zapewniają dyskretną ochronę przy lekkim nietrzymaniu moczu i niezawodne wsparcie na co dzień. Optymalnie dopasowują się do ciała i są niemal niewidoczne podczas noszenia.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Szybkie wchłanianie: Wkład chłonny szybko pochłania płyn.
  • Niezawodna świeżość: Specjalnie opracowany neutralizator zapachu szybko zatrzymuje nieprzyjemne zapachy.
  • Wysoki komfort noszenia: Oddychająca i aksamitnie miękka powierzchnia zapewnia przyjemne uczucie bez dodatku substancji zapachowych.

Nr art.: MUE-45821342
Zawartość: 24 szt.
EAN: 4009408044476
Numer producenta: 45821342
Marki: Duchesse
Produkt medyczny: Ten produkt jest wyrobem medycznym. Prosimy o zapoznanie się z instrukcją użytkowania oraz informacjami podanymi na opakowaniu, a w razie potrzeby o zasięgnięcie porady specjalisty (np. lekarza lub farmaceuty).
Informacje prawne
Producent: Curatex GmbH, Doktor-Hermann-Lindrath-Straße 23, 23812 , Wahlstedt, Niemcy, pelzgroup.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Duchesse Wkładki higieniczne Ultra Mini Plus

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder