SPEICK NATURAL AKTIV Deo Roll-On bez alkoholu, 50 ml

Zapewnia zadbane uczucie

34,12 zł 37,99 zł -10%

(682,40 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 50 ml

Jeszcze 5 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Dla każdego rodzaju skóry
  • Chroni niezawodnie
  • Z szałwią

Kupowane często z SPEICK Men - Żel pod prysznic, 250 ml

SPEICK NATURAL AKTIV Deo Roll-On bez alkoholu, 50 ml 34,12 zł (682,40 zł / l)
SPEICK Men - Żel pod prysznic, 250 ml 25,68 zł (102,72 zł / l)
Cena całkowita: 59,80 zł
Opis

Bezalkoholowa receptura tego dezodorantu jest szczególnie delikatna dla skóry, a jednocześnie niezawodnie chroni przed nieprzyjemnymi zapachami ciała. Organiczna szałwia hamuje wytwarzanie potu, a tym samym zapewnia zadbane ciało. Idealny również w podróży.

Nr art.: XEC-SYN-61025
Zawartość: 50 ml
EAN: 4009800001640
Numer producenta: 61025
Marki: SPEICK
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Właściwości produktu: Vegan
Bez: Alkoholu, Aluminium, Mikroplastików, Olejów mineralnych, Parabenów, Silikonów, Zapachów syntetycznych, Barwników syntetycznych, Testowania na zwierzętach, Glutenu, Laktozy
Certyfikaty: BDIH
Zastosowanie: Rozprowadź dezodorant w kulce na całej pasze i pozostaw do całkowitego wyschnięcia przed kontaktem z odzieżą. Nie stosuj na podrażnioną skórę.
Składniki (INCI)

Aqua, Triethylcitrate, Zea Mays Starch, Glycerin, Glyceryl Caprylate, Salvia Triloba Leaf Extract, Valeriana Celtica Extract, Sodium Caproyl/Lauroyl Lactate, Salvia Officinalis (Sage) Oil, Poria Cocos Extract, Phragmites Kharka Extract, Xanthan Gum, Parfum, P-Anisic Acid, Citral, Citronellol, Farnesol, Geraniol, Limonene, Linalool

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Speick Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Benzstr. 9, 70771, Leinfelden-Echterdingen, Niemcy, info@speick.de, www.speick.de/de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla SPEICK NATURAL AKTIV Deo Roll-On bez alkoholu

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder