Somat Intensive 5w1 - płyn do czyszczenia zmywarki, 250 ml

Dokładne czyszczenie i świeżość zmywarki

Nowość w sklepie!

17,99 zł

(71,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do zmywarek
  • Usuwa osady z tłuszczu i kamienia
  • Czyści ramiona spryskujące i filtr

Kupowane często z Somat Excellence 4w1 - tabletki do zmywarki, 40 szt.

Somat Intensive 5w1 - płyn do czyszczenia zmywarki, 250 ml 17,99 zł (71,96 zł / l)
Somat Excellence 4w1 - tabletki do zmywarki, 40 szt. 64,00 zł (1,60 zł / szt.)
Cena całkowita: 81,99 zł
Opis

Intensive 5w1 - płyn do czyszczenia zmywarki marki Somat to środek do intensywnego czyszczenia zmywarki, który zapewnia higieniczną czystość i dokładną pielęgnację urządzenia.

Najważniejsze zalety:

  • Skuteczne czyszczenie: Niezawodnie usuwa osady z tłuszczu i kamienia.
  • Dogłębne działanie: Dociera do wnętrza urządzenia i czyści również ramiona spryskujące oraz filtr.
  • Świeży zapach: Po czyszczeniu pozostawia przyjemny zapach w zmywarce.
  • Ochrona zmywarki: Może przyczynić się do wydłużenia żywotności urządzenia.

Sposób użycia: Zdjąć folię z zakrętki, umieścić butelkę do góry dnem w pustej zmywarce i uruchomić najintensywniejszy program (65–75°C). Zaleca się stosowanie co trzy miesiące.


Nr art.: MUE-SMIR8
Zawartość: 250 ml
EAN: 4015200035772
Numer producenta: SMIR8
Marki: Somat
Skład

< 5 % środki powierzchniowo czynne niejonowe, zapachy

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności

Hasło ostrzegawcze: uwaga

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P101 - W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
  • P102 - Chronić przed dziećmi.
  • P280 - Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.
  • P305+P351+P338 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
  • P337+P313 - W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H315 - Działa drażniąco na skórę.
  • H319 - Działa drażniąco na oczy.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Somat Intensive 5w1 - płyn do czyszczenia zmywarki

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder