Somat 5w1 - sól do zmywarki, 1,20 kg

Ochrona przed osadzaniem się kamienia i lśniący wygląd naczyń i szkła

Nowość w sklepie!

7,99 zł

(6,66 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 1,20 kg

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do zmywarek
  • Zapobiega osadzaniu się kamienia
  • Gruboziarnista forma ułatwia uzupełnianie

Kupowane często z Somat Nabłyszczacz do zmywarki Lemon, 750 ml

Somat 5w1 - sól do zmywarki, 1,20 kg 7,99 zł (6,66 zł / kg)
Somat Nabłyszczacz do zmywarki Lemon, 750 ml 23,99 zł (31,99 zł / l)
Cena całkowita: 31,98 zł
Opis

5w1 - sól do zmywarki marki Somat to sól regeneracyjna wspierająca działanie systemu zmiękczania wody w zmywarce. Skutecznie pomaga zapobiegać osadzaniu się kamienia i powstawaniu zacieków oraz wspiera lśniący wygląd naczyń i szkła.

Najważniejsze zalety:

  • Ochrona przed kamieniem: Pomaga zapobiegać osadzaniu się kamienia na naczyniach, szkle i wewnątrz zmywarki.
  • Efekt połysku: Pomaga zapobiegać nieestetycznym zaciekom i osadom z kamienia.
  • Łatwe uzupełnianie: Gruboziarnista konsystencja ułatwia wsypywanie produktu.
  • Opakowanie z recyklingu: Karton w 80% składa się z materiału pochodzącego z recyklingu.
  • Do recyklingu: Opakowanie nadaje się do ponownego przetworzenia.

Nr art.: MUE-SSZ8
Zawartość: 1,20 kg
EAN: 4015200035765
Numer producenta: SSZ8
Marki: Somat
Skład

Spezialsalz

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Somat 5w1 - sól do zmywarki

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder