Schwarzkopf Taft Aloe Boost - Lakier do włosów, 250 ml

Niezawodna stylizacja i miękkie odczucie włosów

20,45 zł 22,99 zł -11%

(81,80 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Jeszcze 6 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do czwartek, 8 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do stylizowanych włosów
  • Mocne utrwalenie na poziomie 4
  • Z kompleksem aloesowym i niacynamidem

Kupowane często z Schwarzkopf GLISS KUR Odżywka Ultimate Repair, 200 ml

Schwarzkopf Taft Aloe Boost - Lakier do włosów, 250 ml 20,45 zł (81,80 zł / l)
Schwarzkopf GLISS KUR Odżywka Ultimate Repair, 200 ml 14,42 zł (72,10 zł / l)
Cena całkowita: 34,87 zł
Opis

Taft Aloe Boost - Lakier do włosów od Schwarzkopf skutecznie utrwala fryzurę i zapewnia długotrwałą stylizację. Formuła pozostawia włosy zadbane i miękkie bez obciążania.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Mocne utrwalenie: Zapewnia długotrwałe utrwalenie na poziomie 4.
  • Wybrana formuła: Zawiera kompleks aloesowy i niacynamid oraz nie zawiera silikonów.
  • Ochrona i struktura: Chroni wystylizowane włosy przed wilgocią i wspiera ich strukturę dzięki systemowi HAPTIQ.
  • Łatwe wyczesywanie: Nie skleja, nie pozostawia widocznych pozostałości i łatwo się wyczesuje.

Nr art.: MUE-T3A01
Zawartość: 250 ml
EAN: 4015100860788
Numer producenta: T3A01
Marki: Schwarzkopf
Zastosowanie: Równomiernie rozpyl spray włosy z odległości około 30 cm.
Składniki (INCI)

Dimethyl Ether, Alcohol Denat, Aqua, Octylacrylamide/Acrylates/ Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Glycerin, Aminomethyl Propanol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Panthenol, Niacinamide, Hydroxypropylgluconamide, Hydroxypropylammonium Gluconate, Parfum, Isopropyl Myristate, Triethylcitrate, Sodium Benzoate, Linalool, Benzyl Alcohol, Geraniol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Terpineol, Potassium Sorbate

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Schwarzkopf Taft Aloe Boost - Lakier do włosów

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder