Schwarzkopf Professional Bonacure Repair Rescue+ Odżywka w sprayu, 200 ml

Lekka pielęgnacja bez spłukiwania

67,00 zł

(335,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Jeszcze 9 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do porowatych, łamliwych włosów
  • Natychmiast ułatwia rozczesywanie
  • Niezawodna ochrona termiczna

Kupowane często z HERBAL ESSENCES Repair - Szampon do włosów, olejek arganowy, 350 ml

Schwarzkopf Professional Bonacure Repair Rescue+ Odżywka w sprayu, 200 ml 67,00 zł (335,00 zł / l)
HERBAL ESSENCES Repair - Szampon do włosów, olejek arganowy, 350 ml 21,99 zł (62,83 zł / l)
Cena całkowita: 88,99 zł
Opis

Odżywka w sprayu Bonacure Repair Rescue+ marki Schwarzkopf Professional natychmiast rozplątuje zniszczone włosy bez nieprzyjemnego ciągnięcia. Lekka formuła bez spłukiwania delikatnie wygładza powierzchnię włosów, dzięki czemu stają się one wyraźnie bardziej miękkie i znacznie łatwiej się rozczesują. Lekka pielęgnacja skutecznie chroni również przed wysoką temperaturą podczas stylizacji i pozostawia piękny, naturalnie wyglądający blask.

Nr art.: HEN-3069122
Zawartość: 200 ml
EAN: 4067971164090
Numer producenta: 3069122
Marki: Schwarzkopf Professional
Rodzaj włosów: włosy łamliwe, włosy podatne na rozdwajanie, włosy zniszczone
Właściwości produktu: Vegan
Ogólne informacje: Przed użyciem dobrze wstrząśnij
Zastosowanie: Nałożyć równomiernie na wilgotne włosy, pozostawić na chwilę, a następnie dokładnie spłukać.
Składniki (INCI)

Aqua, Dimethicone, Trisiloxane, Polyepsilon-Lysine, Hydroxypropylammonium Gluconate, Hydroxypropylgluconamide, Soy Amino Acids, Wheat Amino Acids, Serin, Threonine, Arginine Hci, Phenyl Trimethicone, Dimethiconol, Parfum, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Polyquaternium-16, Cetrimoniumchlorid, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, Geraniol, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Tartaric Acid, Coumarin, Vanillin, Potassium Sorbate

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40589, Düsseldorf, Niemcy, www.henkel.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Schwarzkopf Professional Bonacure Repair Rescue+ Odżywka w sprayu

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder