Dove Beauty Cream Bar - kostka myjąca, 4 szt., 360 g

Delikatne oczyszczanie i pielęgnacja dla miękkiej skóry

Nowość w sklepie!

27,99 zł

(77,75 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 360 g

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich typów skóry
  • Z 1/4 kremu nawilżającego
  • Łagodne i delikatne oczyszczanie

Kupowane często z Dove MEN+CARE Żel pod prysznic Clean Comfort, 400 ml

Dove Beauty Cream Bar - kostka myjąca, 4 szt., 360 g 27,99 zł (77,75 zł / kg)
Dove MEN+CARE Żel pod prysznic Clean Comfort, 400 ml 25,84 zł (64,60 zł / l)
Cena całkowita: 53,83 zł
Opis

Beauty Cream Bar - kostka myjąca marki Dove delikatnie oczyszcza skórę i nadaje się do codziennego stosowania na twarz, ciało i dłonie. Łagodna formuła pomaga wspierać naturalny poziom nawilżenia skóry i pozostawia ją miękką, gładką oraz zadbaną.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Delikatne oczyszczanie: Łagodne substancje myjące oczyszczają skórę bez jej przesuszania.
  • Pielęgnująca formuła: Zawiera 1/4 kremu nawilżającego, który pomaga wspierać naturalny poziom nawilżenia skóry.
  • Komfort po myciu: Pomaga zapobiegać uczuciu szorstkości i napięcia skóry po oczyszczaniu.
  • Wszechstronne zastosowanie: Odpowiednia do codziennego mycia twarzy, ciała i dłoni przy wszystkich typach skóry.

Nr art.: MUE-T148211
Zawartość: 360 g
EAN: 8720181481529
Numer producenta: T148211
Marki: Dove
Składniki (INCI)

Sodium Lauroyl Isethionate, Stearic Acid, Sodium Stearate, Sodium Palmate, Aqua, Sodium Isethionate, Lauric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Sodium Palm Kernelate, Sodium Chloride, Glycerin, Tetrasodium Etidronate, Tetrasodium Edta, Zinc Oxide, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, CI 77891

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dove Beauty Cream Bar - kostka myjąca, 4 szt.