Duchesse Majtki siatkowe podtrzymujące, 3 szt.

Pewne mocowanie i wysoki komfort noszenia na co dzień

Nowość w sklepie!

20,99 zł

(7,00 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 3 szt.

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Dla kobiet i mężczyzn
  • Do mocowania wkładek i wkładów chłonnych
  • Miękki, nieprześwitujący materiał

Kupowane często z Duchesse Wkładki higieniczne String & Slip Black, 28 szt.

Duchesse Majtki siatkowe podtrzymujące, 3 szt. 20,99 zł (7,00 zł / szt.)
Duchesse Wkładki higieniczne String & Slip Black, 28 szt. 6,99 zł (0,25 zł / szt.)
Cena całkowita: 27,98 zł
Opis

Majtki siatkowe podtrzymujące są odpowiednie dla kobiet i mężczyzn i służą do niezawodnego mocowania wkładek i wkładów chłonnych.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Pewne mocowanie: Zapewniają optymalne dopasowanie bez przesuwania się.
  • Wysoki komfort noszenia: Wykonane z wyjątkowo miękkiego, nieprześwitującego i oddychającego materiału.
  • Dyskretna konstrukcja: Dzięki krótkim nogawkom można je nosić jak zwykłą bieliznę.

Nr art.: MUE-1000005832
Zawartość: 3 szt.
EAN: 5713571011034
Numer producenta: 1000005832
Marki: Duchesse
Produkt medyczny: Ten produkt jest wyrobem medycznym. Prosimy o zapoznanie się z instrukcją użytkowania oraz informacjami podanymi na opakowaniu, a w razie potrzeby o zasięgnięcie porady specjalisty (np. lekarza lub farmaceuty).
Informacje prawne
Producent: Abena GmbH, Lösnitz Mark 23,, 06780, Zörbig, Niemcy, www.abena.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Duchesse Majtki siatkowe podtrzymujące

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder