Savoderm med pH5 - żel pod prysznic do skóry wrażliwej, 400 ml

Delikatne oczyszczanie ciała do codziennego stosowania

Nowość w sklepie!

30,99 zł

(77,48 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 400 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry wrażliwej
  • Delikatne i łagodne oczyszczanie
  • Z prowitaminą B5

Kupowane często z Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml

Savoderm med pH5 - żel pod prysznic do skóry wrażliwej, 400 ml 30,99 zł (77,48 zł / l)
Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml 14,99 zł (59,96 zł / l)
Cena całkowita: 45,98 zł
Opis

med pH5 - żel pod prysznic do skóry wrażliwej marki Savoderm jest przeznaczony do codziennego stosowania i został opracowany specjalnie z myślą o skórze wrażliwej. Delikatnie oczyszcza bez podrażnień i wspiera naturalną równowagę skóry.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do skóry wrażliwej: Zapewnia łagodne i delikatne oczyszczanie bez podrażnień.
  • pH neutralne dla skóry: Oczyszcza za pomocą specjalnych substancji myjących, pomagając zachować naturalną warstwę ochronną skóry.
  • Prowitamina B5: Pielęgnuje i wspiera barierę skóry podczas mycia ciała.

Nr art.: MUE-4534551
Zawartość: 400 ml
EAN: 9005356007360
Numer producenta: 4534551
Marki: Savoderm
Rodzaj skóry: skóra wrażliwa
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Austria, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Savoderm med pH5 - żel pod prysznic do skóry wrażliwej