Savoderm med pH5 - balsam do ciała do skóry wrażliwej, 400 ml

Intensywne nawilżenie i ochrona skóry

Nowość w sklepie!

34,99 zł

(87,48 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 400 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry wrażliwej
  • Z bisabololem, proteinami mleka i olejem migdałowym
  • Nawilża i chroni

Kupowane często z Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml

Savoderm med pH5 - balsam do ciała do skóry wrażliwej, 400 ml 34,99 zł (87,48 zł / l)
Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml 14,99 zł (59,96 zł / l)
Cena całkowita: 49,98 zł
Opis

med pH5 - balsam do ciała do skóry wrażliwej marki Savoderm to kosmetyk pielęgnacyjny, który nawilża i chroni skórę.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do skóry wrażliwej: Chroni delikatną skórę.
  • Cenne składniki: Formuła z bisabololem, proteinami mleka i olejem migdałowym.
  • Ochrona skóry: Wspiera naturalną warstwę ochronną skóry.
  • Pielęgnacja nawilżająca: Zapewnia skórze nawilżenie.

Nr art.: MUE-4534577
Zawartość: 400 ml
EAN: 9005356014078
Numer producenta: 4534577
Marki: Savoderm
Rodzaj skóry: skóra wrażliwa
Zastosowanie: Wmasuj w czystą, suchą skórę i pozostaw do wchłonięcia.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Austria, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Savoderm med pH5 - balsam do ciała do skóry wrażliwej

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder