Savoderm med MEN Sensitive - pielęgnujący żel pod prysznic, 300 ml

Intensywna pielęgnacja ciała i niezawodna ochrona

Nowość w sklepie!

22,99 zł

(76,63 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 300 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do wrażliwej i suchej skóry mężczyzn
  • Chroni skórę
  • Intensywnie pielęgnuje

Kupowane często z Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml

Savoderm med MEN Sensitive - pielęgnujący żel pod prysznic, 300 ml 22,99 zł (76,63 zł / l)
Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml 51,00 zł (127,50 zł / l)
Cena całkowita: 73,99 zł
Opis

med MEN Sensitive - pielęgnujący żel pod prysznic marki Savoderm został opracowany specjalnie z myślą o wrażliwej i suchej skórze mężczyzn. Chroni skórę i zapewnia intensywną pielęgnację.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do męskiej skóry: Opracowany specjalnie z myślą o potrzebach skóry wrażliwej i suchej.
  • Ochronna formuła: Zapewnia skórze niezawodną ochronę.
  • Intensywna pielęgnacja: Dokładnie i bogato pielęgnuje skórę.

Nr art.: MUE-4534610
Zawartość: 300 ml
EAN: 9005356021328
Numer producenta: 4534610
Marki: Savoderm
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.
Składniki (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide Mea, Parfum, Phenoxyethanol, Sodium Chloride, C12-13 Alkyl Lactate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Panthenol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Lauroyl Glutamate, Benzoic Acid, Avena Sativa (Oat) Kernel Flour, Disodium Edta, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Caseinate, Dehydroacetic Acid, Propylene Glycol, Sodium Hydroxyde, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Austria, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Savoderm med MEN Sensitive - pielęgnujący żel pod prysznic

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder