Savoderm Delikatny syndet, 100 g

Łagodne oczyszczanie z pH5 dla przyjemnego uczucia na skórze

Nowość w sklepie!

16,99 zł

(169,90 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 g

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry wrażliwej
  • Delikatne oczyszczanie
  • Do ciała, rąk i twarzy

Kupowane często z Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml

Savoderm Delikatny syndet, 100 g 16,99 zł (169,90 zł / kg)
Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml 14,99 zł (59,96 zł / l)
Cena całkowita: 31,98 zł
Opis

Delikatny syndet marki Savoderm został opracowany do łagodnego oczyszczania skóry wrażliwej. Idealnie nadaje się do codziennego stosowania na ciało, dłonie i twarz.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do skóry wrażliwej: Opracowany specjalnie z myślą o potrzebach skóry wrażliwej.
  • Delikatne oczyszczanie: Łagodnie oczyszcza skórę bez jej nadmiernego obciążania.
  • Wszechstronne zastosowanie: Nadaje się do stosowania na ciało, dłonie i twarz.

Nr art.: MUE-200001228
Zawartość: 100 g
EAN: 9005356026941
Numer producenta: 200001228
Marki: Savoderm
Rodzaj skóry: skóra wrażliwa
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Austria, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Savoderm Delikatny syndet

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder