LA RIVE Her Empire Eau de Parfum, 90 ml

Elegancki zapach z ciepłą słodyczą i świeżymi korzennymi akcentami

Nowość w sklepie!

39,99 zł

(444,33 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 90 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Dla kobiet
  • Nuta głowy z wanilii i lawendy
  • Nuty gorzkiego kakao i imbiru

Kupowane często z LA RIVE Black Fury Eau de Toilette, 75 ml

LA RIVE Her Empire Eau de Parfum, 90 ml 39,99 zł (444,33 zł / l)
LA RIVE Black Fury Eau de Toilette, 75 ml 39,99 zł (533,20 zł / l)
Cena całkowita: 79,98 zł
Opis

Her Empire Eau de Parfum marki LA RIVE to zapach dla kobiet, który łączy ciepłą słodycz ze świeżymi i korzennymi nutami.

Najważniejsze zalety:

  • Dla kobiet: Kompozycja zapachowa stworzona specjalnie z myślą o kobietach.
  • Wyrazista nuta głowy: Waniliowa nuta głowy o ciepłym, słodkim charakterze.
  • Aromatyczny bukiet: Świeża lawenda łączy się z korzenną nutą imbiru.
  • Subtelna głębia: Dodatek gorzkiego kakao nadaje kompozycji wyjątkową głębię.

Nr art.: MUE-64780
Zawartość: 90 ml
EAN: 5903719647809
Numer producenta: 64780
Marki: LA RIVE
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: La Rive S.A., ul. Składowa 2-6, 86-300, Grudziądz, Polska, www.larive-parfums.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla LA RIVE Her Empire Eau de Parfum

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder