SARAZEN Ultraprotect - spray przeciw owadom, 100 ml

Skuteczna ochrona przed owadami i komfort skóry

Nowość w sklepie!

24,99 zł

(249,90 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju skóry
  • Ochrona przed komarami i kleszczami
  • Z ikarydyną i wegańskim jedwabiem

Kupowane często z SARAZEN Żel chłodzący, 30 ml

SARAZEN Ultraprotect - spray przeciw owadom, 100 ml 24,99 zł (249,90 zł / l)
SARAZEN Żel chłodzący, 30 ml 9,99 zł (333,00 zł / l)
Cena całkowita: 34,98 zł
Opis

Ultraprotect - spray przeciw owadom marki SARAZEN zapewnia skuteczną ochronę przed komarami i kleszczami dla każdego rodzaju skóry. Idealnie sprawdza się dla całej rodziny, podczas aktywności na świeżym powietrzu, podróży i wieczorów spędzanych na zewnątrz.

Najważniejsze zalety:

  • Skuteczna ochrona: Chroni do 10 godzin przed komarami i do 12 godzin przed kleszczami.
  • Sprawdzona substancja czynna: Zawiera ikarydynę (Saltidin®) w formule ze składnikami wzmacniającymi działanie i wegańskim jedwabiem.
  • Komfort skóry: Nie klei się, szybko się wchłania i łatwo równomiernie rozprowadza na skórze.
  • Subtelny zapach: Pozostawia na skórze delikatny zapach.
  • Do każdego rodzaju skóry: Specjalistyczna formuła odpowiednia dla całej rodziny.

Nr art.: MUE-101258
Zawartość: 100 ml
EAN: 2200286050104
Numer producenta: 101258
Marki: SARAZEN
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry, skóra normalna
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
Stężenie składnika aktywnego
Stężenie składnika aktywnego na 100 g
sec-Butylo-2-(2-hydroksyetylo)piperydyno-1-karboksylan (Ikarydyna) 15 g
Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • EUH 210 - Karta charakterystyki dostępna na żądanie.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: JoCos GmbH, Prinz-Ludwig-Straße 17, 93055, Regensburg, Niemcy, jocosregensburg.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla SARAZEN Ultraprotect - spray przeciw owadom