syoss Root Retouch - spray maskujący odrosty brąz, 120 ml

Szybkie i równomierne maskowanie odrostów

Nowość w sklepie!

45,99 zł

(383,25 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 120 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do brązowych i siwiejących włosów
  • Z mikrodrobnymi pigmentami kosmetycznymi
  • Odporność na pot i deszcz

Kupowane często z Schwarzkopf Professional Stain Remover Odplamiacz do farby, 250 ml

syoss Root Retouch - spray maskujący odrosty brąz, 120 ml 45,99 zł (383,25 zł / l)
Schwarzkopf Professional Stain Remover Odplamiacz do farby, 250 ml 59,00 zł (236,00 zł / l)
Cena całkowita: 104,99 zł
Opis

Root Retouch - spray maskujący odrosty brąz marki Syoss to spray do maskowania odrostów, który w kilka sekund pomaga zakryć jaśniejsze i siwe odrosty. Formuła zapewnia równomierny efekt koloru, który harmonijnie dopasowuje się do długości włosów.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Mikrodrobne pigmenty koloryzujące: Natychmiast i skutecznie maskują odrastające włosy.
  • Trwały efekt: Formuła jest odporna na pot i deszcz oraz utrzymuje się do następnego mycia włosów.
  • Precyzyjny aplikator: Aplikator w sprayu umożliwia dokładne nakładanie produktu.
  • Szybkoschnąca formuła: Wysycha natychmiast po rozpyleniu, zapewniając równomierny efekt.
  • Wydajność: Wystarcza nawet na 40 aplikacji.

Sposób użycia: Rozpylić na suche i wystylizowane odrosty z odległości 10 cm.


Nr art.: MUE-SZ310
Zawartość: 120 ml
EAN: 4015100863482
Numer producenta: SZ310
Marki: syoss
Składniki (INCI)

Butan, Alcohol Denat, Isobutan, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Oryza Sativa (Rice) Starch, Isopropyl Myristate, Silicia, Stearalkonium Hectorite, Aqua, Propylene Carbonate, Triethoxycaprylylsilane, Parfum, Cetrimoniumchlorid, CI 77499 (Iron Oxide), CI 77492 (Iron Oxide), CI 77491 (Iron Oxide)

Informacje prawne
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla syoss Root Retouch - spray maskujący odrosty brąz