SARAZEN Original - balsam ochronny przeciw owadom, 100 ml

Skuteczna ochrona przed komarami i innymi owadami

Nowość w sklepie!

18,99 zł

(189,90 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Dla całej rodziny i każdego rodzaju skóry
  • Łatwe rozprowadzanie na ciele
  • Z substancją czynną na bazie olejku z eukaliptusa cytrynowego

Kupowane często z SARAZEN Żel chłodzący, 30 ml

SARAZEN Original - balsam ochronny przeciw owadom, 100 ml 18,99 zł (189,90 zł / l)
SARAZEN Żel chłodzący, 30 ml 9,99 zł (333,00 zł / l)
Cena całkowita: 28,98 zł
Opis

Original - balsam ochronny przeciw owadom marki SARAZEN zapewnia skuteczną ochronę przed komarami i innymi owadami. Balsam jest odpowiedni dla całej rodziny i każdego rodzaju skóry oraz może być stosowany już u niemowląt od 6. miesiąca życia.

Najważniejsze zalety:

  • Dla całej rodziny: Odpowiedni już dla niemowląt od 6. miesiąca życia.
  • Substancja czynna pochodzenia roślinnego: Formuła oparta na olejku z eukaliptusa cytrynowego.
  • Łatwa aplikacja: Łatwo się rozprowadza i umożliwia równomierne nakładanie na ciało.

Nr art.: MUE-M-BOTISL
Zawartość: 100 ml
EAN: 4053776027401
Numer producenta: M BOTISL
Marki: SARAZEN
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
Stężenie składnika aktywnego
Stężenie składnika aktywnego na 100 g
olejek eukaliptusowy cytrynowy, uwodniony, cyklizowany 5 g
Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P102 - Chronić przed dziećmi.
  • P333+P313 - W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
  • P103 - Przed użyciem przeczytać etykietę.
  • P501 - Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z przepisami miejscowymi/regionalnymi.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • EUH208 - Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: ATT Drogerievertriebs GmbH, Austraßensiedlung 35, 5020, Salzburg, Austria, www.att-vertrieb.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla SARAZEN Original - balsam ochronny przeciw owadom