SARAZEN Jungle - spray przeciw owadom, 100 ml

Skuteczna ochrona przed komarami i kleszczami dla całej rodziny

Nowość w sklepie!

32,99 zł

(329,90 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju skóry
  • Z ikarydyną i olejkiem z eukaliptusa cytrynowego
  • Do 12 godzin ochrony przed owadami

Kupowane często z SARAZEN Żel chłodzący, 30 ml

SARAZEN Jungle - spray przeciw owadom, 100 ml 32,99 zł (329,90 zł / l)
SARAZEN Żel chłodzący, 30 ml 9,99 zł (333,00 zł / l)
Cena całkowita: 42,98 zł
Opis

Jungle - spray przeciw owadom marki SARAZEN to preparat odpowiedni do każdego rodzaju skóry, zapewniający skuteczną ochronę przed komarami występującymi lokalnie i w tropikach oraz przed kleszczami.

Najważniejsze zalety:

  • Długotrwała ochrona przed owadami: Chroni do 12 godzin przed ukąszeniami owadów.
  • Skuteczna ochrona przed kleszczami: Chroni do 8 godzin przed ukąszeniami kleszczy.
  • Skuteczne substancje czynne: Zawiera ikarydynę oraz uwodorniony, cyklizowany olejek z eukaliptusa cytrynowego.
  • Dla całej rodziny: Odpowiedni dla dorosłych i małych dzieci.

Sposób użycia: Równomiernie rozpylić na skórze i delikatnie wetrzeć. W przypadku twarzy najpierw rozpylić na dłoń i oszczędnie rozprowadzić, omijając okolice oczu i ust. U małych dzieci stosować oszczędnie i ponownie nakładać po intensywnym poceniu lub kontakcie z wodą.


Nr art.: MUE-NACHFOLGER2
Zawartość: 100 ml
EAN: 4053776027388
Numer producenta: NACHFOLGER2
Marki: SARAZEN
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
Stężenie składnika aktywnego
Stężenie składnika aktywnego na 100 g
olejek eukaliptusowy cytrynowy, uwodniony, cyklizowany 20 g
sec-Butylo-2-(2-hydroksyetylo)piperydyno-1-karboksylan (Ikarydyna) 20,6 g
Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS02
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Hasło ostrzegawcze: uwaga

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P102 - Chronić przed dziećmi.
  • P103 - Przed użyciem przeczytać etykietę.
  • P210 - Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić.
  • P305+P351+P338 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
  • P337+P313 - W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
  • P501 - Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z przepisami miejscowymi/regionalnymi.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H226 - Łatwopalna ciecz i pary.
  • H317 - Może powodować reakcję alergiczną skóry.
  • H319 - Działa drażniąco na oczy.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: ATT Drogerievertriebs GmbH, Austraßensiedlung 35, 5020, Salzburg, Austria, www.att-vertrieb.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla SARAZEN Jungle - spray przeciw owadom