SARAZEN Allergie - spray przeciw owadom, 100 ml

Skuteczna ochrona przed komarami, gzami i kleszczami

Nowość w sklepie!

20,99 zł

(209,90 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Dla alergików i skóry wrażliwej
  • Z substancją czynną Saltidin
  • Ochrona przed komarami, gzami i kleszczami

Kupowane często z SARAZEN Żel chłodzący, 30 ml

SARAZEN Allergie - spray przeciw owadom, 100 ml 20,99 zł (209,90 zł / l)
SARAZEN Żel chłodzący, 30 ml 9,99 zł (333,00 zł / l)
Cena całkowita: 30,98 zł
Opis

Allergie - spray przeciw owadom marki SARAZEN zapewnia skuteczną ochronę przed owadami na zewnątrz i został opracowany specjalnie z myślą o alergikach oraz osobach ze skórą wrażliwą.

Najważniejsze zalety:

  • Skuteczna ochrona: Chroni do 6 godzin przed ukąszeniami komarów i gzów oraz do 5 godzin przed kleszczami.
  • Substancja czynna Saltidin: Formuła z Saltidin (ikarydyną) zapewnia intensywną ochronę przed owadami.
  • Delikatna formuła: Odpowiednia specjalnie dla alergików, skóry wrażliwej oraz dzieci od 2. roku życia.

Nr art.: MUE-101259
Zawartość: 100 ml
EAN: 2200286049900
Numer producenta: 101259
Marki: SARAZEN
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
Stężenie składnika aktywnego
Stężenie składnika aktywnego na 100 g
sec-Butylo-2-(2-hydroksyetylo)piperydyno-1-karboksylan (Ikarydyna) 9,8 g
Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P261 - Unikać wdychania pyłu/dymu/gazu/mgły/par/rozpylonej cieczy.
  • P333+P313 - W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
  • P403+P235 - Przechowywać w dobrze wentylowanym miejscu. Przechowywać w chłodnym miejscu.
  • P501 - Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z przepisami miejscowymi/regionalnymi.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: JoCos GmbH, Prinz-Ludwig-Straße 17, 93055, Regensburg, Niemcy, jocosregensburg.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla SARAZEN Allergie - spray przeciw owadom

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder