Santé – naturally. Care to Repair Barrier & Repair Hand Cream, 75 ml

Bogaty krem do rąk ze skwalanem, pantenolem i wąkrotą azjatycką

13,99 zł

(186,53 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 75 ml

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do skóry suchej i wrażliwej
  • Intensywnie nawilża
  • Chroni przed wysuszeniem
  • Bez alkoholu i substancji zapachowych

Kupowane często z Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml

Santé – naturally. Care to Repair Barrier & Repair Hand Cream, 75 ml 13,99 zł (186,53 zł / l)
Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml 32,99 zł (549,83 zł / l)
Cena całkowita: 46,98 zł
Opis

Care to Repair Barrier & Repair Hand Cream zapewnia intensywną pielęgnację wrażliwym, suchym oraz obciążonym dłoniom. Bogata formuła ze skwalanem, pantenolem i wąkrotą azjatycką nawilża skórę, chroni ją przed wysuszeniem i wspiera jej barierę ochronną.

Najważniejsze cechy produktu:

  • do wrażliwych, suchych i obciążonych dłoni
  • długotrwale nawilża skórę
  • wzmacnia barierę skórną i chroni przed utratą wilgoci
  • ze skwalanem, pantenolem i wąkrotą azjatycką (Centella asiatica)
  • formuła bez substancji zapachowych i alkoholu – przyjazna dla pH skóry
Nr art.: XEC-LOGO-42374
Zawartość: 75 ml
EAN: 4025089010227
Numer producenta: 42374
Marki: Santé – naturally.
Rodzaj skóry: skóra wrażliwa, skóra sucha
Nuty zapachowe: neutralny zapach
Właściwości produktu: Vegan
Bez: Alkoholu, Perfum, Alkoholu etylowego
Certyfikaty: NaTrue
Zastosowanie: Delikatnie wmasuj w suche, czyste dłonie. W razie potrzeby powtarzaj kilka razy dziennie.
Składniki (INCI)

Aqua, Glycerin Soja Oil[1], Glycerin, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate Se, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Glyceryl Stearate, Squalane, Sodium Cetearyl Sulfate, Xanthan Gum, Lactic Acid, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Lactate, Panthenol, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Disodium Phosphate, Centella Asiatica Leaf Extract, Potassium Phosphate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 6, 31020, Salzhemmendorf, Niemcy, post@logocos.de, www.logocos.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Santé – naturally. Care to Repair Barrier & Repair Hand Cream

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder