Gillette Venus Intimate - maszynka do golenia okolic intymnych, 3 szt.

Delikatne golenie wrażliwych okolic intymnych

Nowość w sklepie!

103,00 zł

(34,33 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 3 szt.

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do wrażliwych partii skóry
  • Zintegrowany element ochronny dla skóry
  • Mała głowica i ergonomiczny kształt

Kupowane często z Gillette Venus ComfortGlide Spa Breeze Wymienne ostrza, 8 szt.

Gillette Venus Intimate - maszynka do golenia okolic intymnych, 3 szt. 103,00 zł (34,33 zł / szt.)
Gillette Venus ComfortGlide Spa Breeze Wymienne ostrza, 8 szt. 126,00 zł (15,75 zł / szt.)
Cena całkowita: 229,00 zł
Opis

Venus Intimate - maszynka do golenia okolic intymnych marki Gillette została opracowana specjalnie z myślą o wrażliwych partiach skóry. Jej konstrukcja pomaga ograniczyć ryzyko wrastania włosków i powstawania podrażnień po goleniu.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Element ochronny dla skóry: Pomaga ograniczyć bezpośredni kontakt ostrzy ze skórą, wspierając delikatne golenie.
  • Kompaktowa głowica: Ułatwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc.
  • Ergonomiczny uchwyt: Zapewnia pewny i komfortowy chwyt podczas stosowania.
  • Precyzyjny trymer: Umieszczony z tyłu głowicy ułatwia dokładne modelowanie konturów.
  • Z aloesem: Wspiera komfort skóry podczas golenia.

Nr art.: MUE-30199209
Zawartość: 3 szt.
EAN: 8006530199209
Numer producenta: 30199209
Marki: Gillette
Składniki (INCI)

Peg-7m, Peg-115m, Peg-180m, Peg-100, Silicia, Methyl Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Citric Acid, Tris(Di-T-Butyl) Phosphite, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butylhydroxyhydrocinnamate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Maltodextrin, Bht, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Zalecenia dotyczące czyszczenia żyletek:
Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Gillette Venus Intimate - maszynka do golenia okolic intymnych