Purederm Trouble Clear Spot Patches, 22 szt.

Punktowa aplikacja i ochrona skóry przed niedoskonałościami

Nowość w sklepie!

20,99 zł

(0,95 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 22 szt.

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry z niedoskonałościami
  • Z kwasem salicylowym i olejkiem z drzewa herbacianego
  • Dyskretne i przezroczyste

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

Purederm Trouble Clear Spot Patches, 22 szt. 20,99 zł (0,95 zł / szt.)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 93,99 zł
Opis

Trouble Clear Spot Patches marki Purederm to przezroczyste plastry hydrokoloidowe do punktowego stosowania na niedoskonałości. Tworzą ochronną barierę i wspierają proces oczyszczania skóry.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Punktowe stosowanie: Nakłada się je bezpośrednio na niedoskonałości, gdzie tworzą barierę ochronną przed czynnikami zewnętrznymi.
  • Pielęgnująca formuła: Zawiera kwas salicylowy i olejek z drzewa herbacianego.
  • Dyskretny wygląd: Przezroczysty materiał hydrokoloidowy dopasowuje się do odcienia skóry i pochłania zanieczyszczenia.

Nr art.: MUE-ADS822
Zawartość: 22 szt.
EAN: 8809738321089
Numer producenta: ADS822
Marki: Purederm
Składniki (INCI)

Caprylic/Capric Triglyceride, Salicylic Acid, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Limonene, Poloxamer 407

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: ADWIN KOREA CORP., 212 Yeoksam-ro, Gangnam-gu, Seoul (06227), 06227, Seoul, Korea Południowa, adwinkor.gobizkorea.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Purederm Trouble Clear Spot Patches