PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Color Protection Hair Mask, 250 ml

Pozostawia włosy miękkie i nawilżone

41,99 zł

(167,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do włosów farbowanych i poddawanych zabiegom
  • Odżywia i kondycjonuje
  • Podkreśla refleksy koloru

Kupowane często z ziaja Goat's Milk (Kozie mleko) Szampon z keratyną, 400 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Color Protection Hair Mask, 250 ml 41,99 zł (167,96 zł / l)
ziaja Goat's Milk (Kozie mleko) Szampon z keratyną, 400 ml 12,99 zł (32,48 zł / l)
Cena całkowita: 54,98 zł
Opis

Keratin Color Protection Hair Mask marki PHYTORELAX LABORATORIES jest przeznaczona do włosów farbowanych i poddawanych zabiegom. Formuła z hydrolizowaną keratyną i aminokwasami odżywia oraz kondycjonuje długości, pomagając chronić kolor.

Włosy stają się miękkie i nawilżone, refleksy są podkreślone, a kolor wygląda na bardziej intensywny i pełen blasku.

Nr art.: HAR-6025266
Zawartość: 250 ml
EAN: 8030976025266
Numer producenta: 6025266
Marki: PHYTORELAX LABORATOIRES
Rodzaj włosów: włosy farbowane
Bez: Olejów mineralnych, Barwników syntetycznych
Zastosowanie: Maseczkę ostrożnie wmasuj w wilgotne włosy. Po kilku minutach dokładnie spłucz.
Składniki (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Cetrimoniumchlorid, Divinyldimethicone/​dimethicone Copolymer, Dimethicone, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Sericin, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Sodium Pca, Sodium Lactate, Arginin, Aspartic Acid, Pca, Glycine, Alanine, Serin, Valine, Isoleucine, Proline, Threonine, Histidine, Phenylalanine, Phenoxyethanol, Parfum, Benzoic Acid, Limonene, Hexyl Cinnamal, Triethanolamine, Dehydroacetic Acid, Linalool, Leuconostoc/Radish Root Extract Ferment Filtrate, Ethylhexylglycerin, Citronellal, Citral

Akcesoria
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Podobne produkty
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Informacje prawne
Producent: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Włochy, www.phytorelax.it

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Color Protection Hair Mask

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder