Dove Advanced Care Raspberry Rendezvous - antyperspirant w sprayu, 150 ml

Niezawodna ochrona przed wilgocią pod pachami i pielęgnujący zapach

Nowość w sklepie!

18,99 zł

(126,60 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do delikatnej skóry pod pachami
  • Zapach maliny i róży
  • Ochrona do 72 godzin i bez alkoholu

Kupowane często z Dove MEN+CARE Żel pod prysznic Clean Comfort, 400 ml

Dove Advanced Care Raspberry Rendezvous - antyperspirant w sprayu, 150 ml 18,99 zł (126,60 zł / l)
Dove MEN+CARE Żel pod prysznic Clean Comfort, 400 ml 25,84 zł (64,60 zł / l)
Cena całkowita: 44,83 zł
Opis

Advanced Care Raspberry Rendezvous - antyperspirant w sprayu marki Dove zapewnia niezawodną ochronę przed nieprzyjemnym zapachem i wilgocią pod pachami. Jednocześnie pielęgnuje delikatną skórę pod pachami i wspiera jej naturalną barierę ochronną.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Ochrona do 72 godzin: Zapewnia długotrwałą ochronę przed wilgocią pod pachami i nieprzyjemnym zapachem.
  • Pro-Ceramide Technology: Pielęgnuje skórę pod pachami, pomaga zachować jej miękkość i wspiera barierę skórną oraz naturalny proces regeneracji.
  • Owocowo-kwiatowy zapach: Pozostawia przyjemny zapach maliny i róży.
  • Delikatna formuła: Nie zawiera alkoholu etylowego ani składników pochodzenia zwierzęcego.

Sposób użycia: Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Trzymając opakowanie pionowo, rozpylać na suchą i schłodzoną skórę pod pachami z odległości 15 cm przez około 2 sekundy.


Nr art.: MUE-T187564
Zawartość: 150 ml
EAN: 8720181875526
Numer producenta: T187564
Marki: Dove
Zastosowanie: Dobrze wstrząśnij przed użyciem i spryskaj skórę pod pachami z odległości około 15 cm. Przed kontaktem z ubraniem pozwól dezodorantowi dokładnie wyschnąć. Nie stosuj na podrażnioną skórę.

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dove Advanced Care Raspberry Rendezvous - antyperspirant w sprayu

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder