PHYTORELAX LABORATOIRES Argan Anti-Frizz Mask, 250 ml

Pomaga dłużej utrzymać gładką fryzurę

38,99 zł

(155,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Jeszcze 4 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do włosów puszących się i niesfornych
  • Pomaga uzyskać gładszą fryzurę
  • Pozostawia włosy miękkie

Kupowane często z PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Repair Reconstructor Shampoo, 250 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Argan Anti-Frizz Mask, 250 ml 38,99 zł (155,96 zł / l)
PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Repair Reconstructor Shampoo, 250 ml 35,17 zł (140,68 zł / l)
Cena całkowita: 74,16 zł
Opis

Argan Anti-Frizz Mask marki PHYTORELAX LABORATORIES jest przeznaczona do włosów puszących się i trudnych do ujarzmienia.
Formuła z olejem arganowym pomaga kontrolować puszenie i dłużej utrzymać gładką fryzurę. Po zastosowaniu włosy wyglądają na bardziej miękkie i pełne blasku.

Nr art.: HAR-6008276
Zawartość: 250 ml
EAN: 8030976008276
Numer producenta: 6008276
Marki: PHYTORELAX LABORATOIRES
Rodzaj włosów: puszące się włosy, włosy trudne do ułożenia
Zastosowanie: Maseczkę ostrożnie wmasuj w wilgotne włosy. Po kilku minutach dokładnie spłucz.
Składniki (INCI)

Aqua, Cetyl Alcohol, Orbignya Oleifera Oil, Cetrimoniumchlorid, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Hydroxypropyl Oxidized Starch Pg-Trimonium Chloride, Parfum, Sodium Dehydroacetate, Amodimethicone, C12-14 Sec-Pareth-5, C12-14 Sec-Pareth-7, Sodium Lactate, Citric Acid, Sodium Chloride, Amyl Cinnamal, Linalool, Benzyl Salicylate, Lactic Acid, Benzoic Acid, Tocopherol (Vitamin E)

Akcesoria
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Informacje prawne
Producent: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Włochy, www.phytorelax.it

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PHYTORELAX LABORATOIRES Argan Anti-Frizz Mask

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder