Persil Deep Clean Expert Freshness Lavender - żel do prania, 1,35 l

Dogłębna czystość prania i higieniczna świeżość pralki

Nowość w sklepie!

55,00 zł

(40,74 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 1,35 l

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do prania i pralki
  • Intensywniejszy zapach lawendy
  • Butelka wykonana w 50% z tworzywa z recyklingu

Kupowane często z Frosch Płyn do płukania tkanin Zero Sensitive, 750 ml

Persil Deep Clean Expert Freshness Lavender - żel do prania, 1,35 l 55,00 zł (40,74 zł / l)
Frosch Płyn do płukania tkanin Zero Sensitive, 750 ml 14,99 zł (19,99 zł / l)
Cena całkowita: 69,99 zł
Opis

Deep Clean Expert Freshness Lavender - żel do prania marki Persil zapewnia dogłębną czystość prania i higieniczną świeżość pralki.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Czyste pranie: Zapewnia dogłębne oczyszczanie tkanin.
  • Świeżość pralki: Pomaga zachować higieniczną świeżość pralki.
  • Zapach lawendy: Intensywniejsza lawendowa świeżość zapewnia jeszcze bardziej wyrazisty zapach.
  • Opakowanie z recyklingu: Butelka jest wykonana w 50% z plastiku pochodzącego z recyklingu.

Nr art.: MUE-2943706
Zawartość: 1,35 l
EAN: 9000101598087
Numer producenta: 2943706
Marki: Persil
Wskazówki dotyczące dozowania: Dozowanie detergentu dostosować do ilości i stopnia zabrudzenia prania. Możesz użyć mniejszej ilości detergentu, jeśli pralka jest zapełniona tylko w niewielkim stopniu lub w połowie.
Skład

5-15% środki powierzchniowo czynne anionowe, < 5 % środki powierzchniowo czynne niejonowe, < 5 % mydło, fosforany, enzymy, perfumy (limonen), środki konserwujące (metyloizotiazolinon, benzizotiazolinony)

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Hasło ostrzegawcze: uwaga

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P102 - Chronić przed dziećmi.
  • P280 - Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.
  • P302+P352 - W przypadku kontaktu ze skórą: Umyć dużą ilością wody.
  • P305+P351+P338 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
  • P337+P313 - W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
  • P501 - Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z przepisami miejscowymi/regionalnymi.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H317 - Może powodować reakcję alergiczną skóry.
  • H319 - Działa drażniąco na oczy.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Henkel Central Eastern Europe GmbH, Erdbergstraße 29, 1030, Wien, Austria, www.henkel.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Persil Deep Clean Expert Freshness Lavender - żel do prania

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder