GUHL Siła i objętość - kuracja w sprayu, 150 ml

Wyraźna objętość i mocniejsze włosy już od nasady

Nowość w sklepie!

27,99 zł

(186,60 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do włosów przerzedzających się
  • Z ekstraktem z rozmarynu i biotyną
  • Formuła bez silikonów

Kupowane często z GUHL Szampon do włosów Blond - Glanz & Pflege, 250 ml

GUHL Siła i objętość - kuracja w sprayu, 150 ml 27,99 zł (186,60 zł / l)
GUHL Szampon do włosów Blond - Glanz & Pflege, 250 ml 22,99 zł (91,96 zł / l)
Cena całkowita: 50,98 zł
Opis

Siła i objętość - kuracja w sprayu marki GUHL to pielęgnacja bez spłukiwania do włosów przerzedzających się i ze skłonnością do wypadania. Sprawia, że włosy wydają się mocniejsze od nasady i nadaje im pełniejszy wygląd.

Najważniejsze zalety:

  • Większa objętość: Nadaje przerzedzającym się włosom pełniejszy wygląd i uczucie większej objętości bez obciążania.
  • Pielęgnująca formuła: Formuła bez silikonów zawiera ekstrakt z rozmarynu, kofeinę i aktywny kompleks biotyny.
  • Wzmocniony efekt: Sprawia, że włosy wydają się mocniejsze już od nasady.
  • Codzienna pielęgnacja: Łatwo włącza się do codziennej rutyny pielęgnacyjnej.

Sposób użycia: Rozpylić na wilgotnych lub osuszonych ręcznikiem włosach.


Nr art.: MUE-70370
Zawartość: 150 ml
EAN: 4072600703700
Numer producenta: 70370
Marki: GUHL
Zastosowanie: Rozpylić na osuszone ręcznikiem lub suche włosy. Nie spłukiwać.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: GUHL IKEBANA GMBH, A KAO GROUP COMPANY, Pfungstädter Straße 98, 64297, Darmstadt, Niemcy, www.guhl.com/de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla GUHL Siła i objętość - kuracja w sprayu