Oral-B Szczoteczki manualne do zębów średnie - Classic Care 2+1, 3 szt.

Dokładne czyszczenie zębów i dziąseł na co dzień

Nowość w sklepie!

8,99 zł

(3,00 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 3 szt.

Jeszcze 8 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do codziennej higieny jamy ustnej
  • Włókna o średniej twardości
  • Ergonomiczny uchwyt zapewniający dobrą kontrolę

Kupowane często z Oral-B Pasta do zębów Professional - intensywna pielęgnacja dziąseł, 75 ml

Oral-B Szczoteczki manualne do zębów średnie - Classic Care 2+1, 3 szt. 8,99 zł (3,00 zł / szt.)
Oral-B Pasta do zębów Professional - intensywna pielęgnacja dziąseł, 75 ml 24,99 zł (333,20 zł / l)
Cena całkowita: 33,98 zł
Opis

Szczoteczki manualne do zębów średnie - Classic Care 2+1 od Oral-B są przeznaczone do codziennej higieny jamy ustnej i umożliwiają dokładne czyszczenie zębów oraz dziąseł.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Falista główka: Umożliwia dopasowane czyszczenie powierzchni zębów.
  • Średnio twarde włókna: Zapewniają odpowiednią twardość do codziennej pielęgnacji.
  • Przemyślany układ włókien: Pomaga docierać także do trudno dostępnych przestrzeni międzyzębowych.
  • Ergonomiczny uchwyt: Zapewnia pewne trzymanie i ułatwia precyzyjne prowadzenie szczoteczki w jamie ustnej.

Nr art.: MUE-16106542
Zawartość: 3 szt.
EAN: 8700216106542
Numer producenta: 16106542
Marki: Oral-B
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Oral-B Szczoteczki manualne do zębów średnie - Classic Care 2+1

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder