OGX ever straightening + brazilian keratin smooth - szampon, 385 ml

Delikatne oczyszczanie dla miękkich włosów i gładkiej struktury

Nowość w sklepie!

38,99 zł

(101,27 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 385 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju włosów
  • Z hydrolizowaną keratyną
  • Bez środków powierzchniowo czynnych zawierających siarczany

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

OGX ever straightening + brazilian keratin smooth - szampon, 385 ml 38,99 zł (101,27 zł / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml 64,00 zł (256,00 zł / l)
Cena całkowita: 102,99 zł
Opis

ever straightening + brazilian keratin smooth - szampon marki OGX to szampon w płynnej formie do każdego rodzaju włosów, który delikatnie je oczyszcza. Jego formuła wspiera gładką strukturę włosów i pozostawia je miękkie w dotyku.

Najważniejsze zalety:

  • Do każdego rodzaju włosów: Odpowiedni do oczyszczania każdego typu włosów.
  • Gładka struktura włosów: Wspiera gładki i zadbany wygląd włosów.
  • Miękkość włosów: Pozostawia włosy wyraźnie miękkie i gładkie.
  • Z keratyną: Formuła zawiera hydrolizowaną keratynę.
  • Bez środków powierzchniowo czynnych zawierających siarczany: Formuła nie zawiera środków powierzchniowo czynnych zawierających siarczany.

Nr art.: MUE-61300
Zawartość: 385 ml
EAN: 22796976017
Numer producenta: 61300
Marki: OGX
Rodzaj włosów: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Johnson & Johnson SBF, Campus de maigremont, 27100, Val de Reuil, Francja, www.jjsbf.fr

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla OGX ever straightening + brazilian keratin smooth - szampon