OGX Coconut Miracle Oil Extra Strength Penetrating Oil, 100 ml

Bogata pielęgnacja dla miękkich włosów i jedwabistego blasku

Nowość w sklepie!

36,99 zł

(369,90 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do włosów suchych i zniszczonych
  • Z olejem kokosowym i zapachem wanilii
  • Ujarzmia puszenie i nadaje blask

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

OGX Coconut Miracle Oil Extra Strength Penetrating Oil, 100 ml 36,99 zł (369,90 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 109,99 zł
Opis

Coconut Miracle Oil Extra Strength Penetrating Oil marki OGX to lekki olejek do włosów suchych i zniszczonych, który ujarzmia puszenie i nadaje jedwabisty blask. Formuła z olejem kokosowym, ekstraktem z tiaré oraz ekstraktem z wanilii odżywia włosy, nie obciążając ich.

Najważniejsze zalety:

  • Do włosów suchych i zniszczonych: Pozostawia włosy miękkie, gładkie i przyjemne w dotyku.
  • Kontrola puszenia: Skutecznie ujarzmia puszenie i odstające włoski.
  • Wartościowa pielęgnacja: Formuła z olejem kokosowym, ekstraktem z tiaré i słodkim zapachem wanilii.
  • Lekka konsystencja: Szybko się wchłania, łatwo rozprowadza i nie obciąża włosów.

Sposób użycia: Rozprowadzić na osuszonych ręcznikiem włosach aż po końce. W przypadku cienkich włosów omijać nasadę.


Nr art.: MUE-27254
Zawartość: 100 ml
EAN: 3574661563398
Numer producenta: 27254
Marki: OGX
Zastosowanie: Zwilż opuszki palców olejkiem i wmasuj w suche włosy.
Składniki (INCI)

Dimethicone, Isopropyl Myristate, Dimethiconol, C12-15 Alkyl Benzoate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Gardenia Taitensis Flower Extract, Vanilla Planifolia (Vanille) Fruit Extract, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Tocopherylacetat, Parfum, Benzylbenzoat, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Benzyl Alcohol, Coumarin

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Johnson & Johnson SBF, Campus de maigremont, 27100, Val de Reuil, Francja, www.jjsbf.fr

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla OGX Coconut Miracle Oil Extra Strength Penetrating Oil

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder