Odol Junior - pasta do zębów dla dzieci, 75 ml

Niezawodna ochrona i pielęgnacja podczas wymiany zębów

Nowość w sklepie!

16,99 zł

(226,53 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 75 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat
  • Do zębów mlecznych i stałych
  • Bez sztucznych aromatów

Kupowane często z Bioniq Pasta do zębów Repair, 75 ml

Odol Junior - pasta do zębów dla dzieci, 75 ml 16,99 zł (226,53 zł / l)
Bioniq Pasta do zębów Repair, 75 ml 34,99 zł (466,53 zł / l)
Cena całkowita: 51,98 zł
Opis

Junior - pasta do zębów dla dzieci marki Odol jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat i wspiera codzienną higienę jamy ustnej w okresie wymiany zębów.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Na okres wymiany zębów: Odpowiednia do zębów mlecznych i nowych zębów stałych u dzieci w wieku od 6 do 13 lat.
  • Wzmacniająca formuła: Zawiera 1450 ppm fluoru, który pomaga wzmacniać szkliwo i zwiększać odporność zębów.
  • Skuteczna ochrona: Wspiera ochronę przed próchnicą przy stosowaniu dwa razy dziennie.
  • Bez sztucznych dodatków smakowych: Formuła całkowicie bez sztucznych aromatów.

Nr art.: MUE-60000000204367
Zawartość: 75 ml
EAN: 5054563193414
Numer producenta: 60000000204367
Marki: Odol
Składniki (INCI)

Aqua, Hydrated Silica, Sorbit, Glycerin, Peg-6, Xanthan Gum, Aroma, Carrageenan, Sodium Fluoride[1], Alumina, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Steviolglycoside, Limonene, CI 73360, CI 74160, CI 74260

  1. Enthält Natriumfluorid (1450 ppm F.).
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare GmbH & Co. KG, Barthstrasse 4, 80339, München, Niemcy, de.gsk.com/de-de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Odol Junior - pasta do zębów dla dzieci